Wycieczka klasy 4B do Krakowa

Wycieczka klasy 4B do Krakowa

W dniu 27 kwietnia uczniowie klasy 4B wraz z wychowawcą oraz panią Magdaleną Kamińską wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Wycieczka zaczęła się od przyjemnego spaceru po krakowskim rynku. Po zwiedzaniu i zakupie pamiątek przyszedł czas, aby posilić się przed warsztatami. Następnie udaliśmy się do Centrum Edukacji Lotniczej gdzie czekało na nas mnóstwo ciekawych atrakcji. Oprócz wizyty na tarasie widokowym, gdzie mogliśmy zobaczyć startujące samoloty, przeszliśmy też całą ścieżkę pasażera. Byliśmy w sali, która odzwierciedla środek samolotu i zasiedliśmy we fotelach pasażerów, była także okazja aby skorzystać z symulatora lotów. To była niezapomniana przygoda.

Joanna Kloc

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545