Wycieczka klasy 4b i 5b

Wycieczka klasy 4b i 5b

Klasy 4b i 5b wybrały się na fascynującą wycieczkę. Na początek uczniowie uczestniczyli w warsztatach alchemicznych w Nowym Wiśniczu, gdzie mieli okazję wcielić się w rolę dawnych alchemików, a także skorzystać z okularów VR, które pozwoliły im przenieść się w czasie i podziwiać zamek z lotu nietoperza. Następnie zwiedzali imponujący zamek poznając jego historię i tajemnice.
Kolejnym punktem wycieczki była Rabka-Zdrój, a w niej Park Zdrojowy oraz Muzeum Górali i Zbójników. Tam dowiedzieli się więcej o kulturze i tradycjach góralskich oraz o legendarnych zbójnikach. Na koniec, uczniowie odwiedzili zamek w Dobczycach, który oczarował ich swoimi pięknymi widokami i bogatą historią. Wycieczka była pełna nauki, zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Beata Rynkar

fot. Beata Rynkar, Joanna Kloc, Joanna Szafraniec

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545