Wycieczka klasy 7a i 8d

Wycieczka klasy 7a i 8d

W dniach 14-16 czerwca klasy 7a i 8d, pod opieką wychowawczyń oraz Pani Anny Janus udali się w piękne rejony Gór Świętokrzyskich. Uczniowie odwiedzili turystyczną miejscowość Sielpia Wielka, zwiedzili Zamek Chęciny oraz mogli podziwiać najpiękniejszą polską jaskinię „Raj”. W kolejnym dniu wycieczki poznali najciekawsze zakątki Kielc: Rezerwat Kadzielnia, Aleję Sław, Pałac Biskupów Krakowskich, Katedrę, Rynek, a po południu relaksowali się na Basenach Tropikalnych Binkowski Resort.

Beata Rynkar, Marzena Żmuda i Anna Janus

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545