Wycieczka klasy 7d do Czarnej Tarnowskiej

Wycieczka klasy 7d do Czarnej Tarnowskiej

05.04.2022 klasa 7d pojechała pociągiem na warsztaty kulinarne do pizzerii „Pietro Party” w Czarnej Tarnowskiej. Oprócz własnoręcznie zrobionej pizzy, uczniowie uczestniczyli w zabawach integracyjnych, dyskotece, a na zewnątrz mieli okazję podziwiać i dokarmiać zwierzęta tj. alpaka, kucyk, króliki.
Po skończonych warsztatach właściciel pizzerii wyjechał elegancką limuzyną na plac i odwiózł wszystkich na dworzec. Mimo niesprzyjającej pogody wycieczka była bardzo udana.

Beata Rynkar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545