Wydarzenia Małopolskiej Nocy Naukowców w obiektywie uczniów

Wydarzenia Małopolskiej Nocy Naukowców w obiektywie uczniów

29 września br. w Tarnowie odbyła się 17. edycja Małopolskiej Nocy Naukowców i jak co roku, otworzyła ona drzwi do świata wiedzy dla wielu tysięcy osób, w tym również dla uczniów m. in. klas 7 i 8 naszej szkoły.

Tym razem klasy 7 i 8 nie tylko eksplorowały nowinki naukowe, ale także dokumentowały je we własnym obiektywie.

Prezentacja uczniów klasy 8b: link do prezentacji.

Prezentacja z wydarzenia

red. Anna Kopeć – nauczycielka chemii

fotografie, filmy – uczniowie klas 7 i 8

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545