Wyjątkowa lekcja historii

Wyjątkowa lekcja historii

W dniu 28 marca uczniowie klasy 8c wzięli udział w wyjątkowej lekcji historii. Było to spotkanie zorganizowane przez Związek Sybiraków z Panią Zofią Babraj, która wraz z całą swoją rodziną przeżyła zesłanie na Syberię. Pani Zofia w rozmowie z ósmoklasistami opowiedziała o swoich doświadczeniach z tamtego okresu… Wiara w Boga, historia ukochanej, utraconej ojczyzny, solidarność, tych, którzy dzielili los zesłańców to filary, które stały się dla nich motywacją do przetrwania. Takie spotkania są jak bezcenny skarb, który z pewnością na długo zostanie w pamięci młodzieży.

Madgalena Kossoń

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545