Wyjazd z darami dla Polaków na Ukrainie

Wyjazd z darami dla Polaków na Ukrainie

W dniach 8 – 10 grudnia br. przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w wyjeździe na Ukrainę, którego celem było obdarowanie prezentami mikołajkowymi mieszkających tam Polaków.
Dary zawieźliśmy do miejscowości – Strzałkowice, Krysowice i Zimna Woda. W niedzielne popołudnie uczestniczyliśmy w mszy św. w Strzałkowicach a następnie w „mikołajkach”, podczas których Mikołaj rozdał dzieciom oraz dorosłym przywiezione paczki. Było to niezwykle wzruszające i zapadające w pamięć spotkanie.
Wyjazd był także okazją do wiedzenia pełnej polskich pamiątek Żółkwi oraz Lwowa.
R. Urjasz      (foto: M. Pałucka i R. Urjasz)

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545