Wyróżnienia w konkursie plastycznym „NIE ZASTĄPIMY DRZEW”

Wyróżnienia w konkursie plastycznym „NIE ZASTĄPIMY DRZEW”

5 listopada br. wybrani uczniowie naszej szkoły – zwłaszcza z klasy 4a – mieli zaszczyt być wyróżnionymi dyplomami i nagrodami za wykonanie ciekawych prac na konkurs plastyczny na plakat pod hasłem: „NIE ZASTĄPIMY DRZEW”. Zwycięzcom gratulujemy!

Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnowie (Filia nr 8 w Mościcach). Miał on charakter proekologiczny, a jego głównym celem było uwrażliwienie Dzieci na znaczenie drzew w życiu człowieka oraz konieczność jego ochrony.

Galerię prac konkursowych można obejrzeć w w/w bibliotece do dnia 12 listopada br.

Wyjście do biblioteki było również okazją do obejrzenia wystawy „Zanim stare zegary stanęły…” przedstawiającej życie Tarnowa przed wybuchem II wojny światowej.                                                                                       

Opiekunowie grupy: Anna Kopeć, Marzena Żmuda

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545