Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie plastycznym dla wychowanki świetlicy szkolnej

Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie plastycznym dla wychowanki świetlicy szkolnej

Matylda Bis, uczennica II klasy naszej szkoły otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Posłuchaj, jak bije zielone serce przyrody” organizowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową „Piękny Umysł” w Częstochowie.

Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej piękno budzącej się do życia przyrody. Udział w konkursie wzięło kilkoro utalentowanych uczniów ze świetlicy szkolnej. Nasza wychowanka pod opieką Pani Edyty Sułkowskiej wykonała pracę farbami w formacie A3.

Za wyróżnienie Matylda otrzymała dyplom oraz nagrodę w postaci słuchawek.

Naszej uczennicy serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Monika Dalczyńska

Skip to content