Wystawa różańców

W październiku w kościele Świętej Rodziny, można było zobaczyć wystawę różańców i prac plastycznych, wykonanych w różnych technikach przez uczniów naszej szkoły. Uczniowie wykonali różańce z owoców jesieni, z koralików, pestek, orzechów, ziarnistej kawy. Pomysłów było wiele. Dziękujemy wszystkim dzieciom za piękne różańce i gratulujemy oryginalnych pomysłów. Dziękujemy również, że tak chętnie odpowiedzieliście na pomysł katechetów, by zorganizować wystawę różańców dla Maryi w naszym kościele. Dziękujemy uczniom za niesamowite pomysły i zapraszamy za rok.

Katecheci