WYSTAWA Zawody zwykłe i niezwykłe

WYSTAWA Zawody zwykłe i niezwykłe

Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do odwiedzenia wystawy „Zawody zwykłe i niezwykłe” przygotowanej w ramach realizacji projektu współpracy szkół Erasmus+ ”Od pasji do zawodu”. Wystawa składa się z fotografii przedstawiających reprezentantów rożnych zwykłych i niezwykłych zawodów. Zdjęcia zostały wykonane przez uczniów i nauczycieli podczas spotkań partnerów projektu w Turcji, Portugalii i Polsce. Przedstawiają one profesje niezwykłe lub charakterystyczne tyko dla danego kraju. Wystawa ta może stać się tematem ciekawej lekcji o pasjach i zawodach. Ekspozycja ma charakter mobilny dlatego umożliwiany jej wypożyczenie do placówek edukacyjnych tak, aby jej oglądnie stało się przeżyciem artystycznym i inspiracją dla innych. Wystawa umieszczona jest czasowo na parterze w nowej części SP 1 w Tarnowie przy ul. Reymonta 30. Zapraszamy.
Koordynatorki projektu Erasmus+ Małgorzata Pałucka, Marzena Żmuda

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545