XI Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Pair Play”

XI Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Pair Play”

W dniu 25 kwietnia b.r. odbył się finał XI Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego „Pair Play”, w którym udział wzięli uczniowie klas czwartych reprezentujący 12 szkół podstawowych Miasta Tarnowa. Uczestnicy konkursu pracując w parach musieli wykazać się znajomością języka angielskiego, a także refleksem, gdyż oprócz poprawności wykonania zadań ważną rolę odgrywał czas ich wykonania.

Poziom konkursu był bardzo wyrównany, jednak w rywalizacji najlepsi okazali się:

  • Olga Denisiuk i Nathaniel Marek ze Szkoły Podstawowej nr 15 – I miejsce;
  • Mateusz Mucha i Mateusz Tokarski ze Szkoły Podstawowej nr 5 – II miejsce;
  •  Paweł Kapczyński i Hubert Drwal ze Szkoły Podstawowej nr 9 – III miejsce.

Reprezentanci naszej szkoły, Patrycja Stachura i Partyk Grochowiec z klasy IV c zajęli V miejsce. Gratulujemy!

Laureaci konkursu otrzymali nagrody, a wszyscy uczestnicy – pamiątkowe dyplomy i upominki.

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

fot. Joanna Kloc i Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545