XIV Powiatowy Integracyjny Konkurs Recytatorski im. Janusza Korczaka

XIV Powiatowy Integracyjny Konkurs Recytatorski im. Janusza Korczaka

Dnia 9 maja 2016 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Tarnowie odbył  się XIV Powiatowy Integracyjny Konkurs Recytatorski im. Janusza Korczaka. Tematem tegorocznego konkursu była wiosna i jej interpretacja w poezji.
Gratulujemy uczniowi  kl. III a – Mateuszowi Stefanikowi, który za swoją  recytację wiersza  o tematyce wiosennej otrzymał wyróżnienie. Konkurs cieszy się dużym powodzeniem wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich z Tarnowa i okolicznych miejscowości. Jest skierowany do klas, w których na co dzień uczą się wspólnie dzieci i młodzież niepełnosprawna oraz ich pełnosprawni koledzy.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545