XVI Finał Konkursu „Czar Par”

XVI Finał Konkursu „Czar Par”

W dniu 13 marca 2018 roku rozegrany został w naszej szkole XVI finał konkursu Czar Par. Do rywalizacji przystąpiło 20 par uczniów klas trzecich, reprezentujących 13 tarnowskich szkół. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z różnych dziedzin, umiejętnością liczenia, logicznego myślenia oraz znajomością zasad polskiej ortografii. Zadania konkursowe do pobrania.

Najlepsze wyniki uzyskali:

  • Łukasz Karaś i Jakub Baca ze Szkoły Podstawowej nr 8 ( I miejsce ),
  • Ewa Skalska i Michał Sumara ze Szkoły Muzycznej ( II miejsce ),
  • Piotr Gurgul i Tobiasz Głuszak ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2 ( III miejsce ).

Drużyny reprezentujące naszą szkołę zajęły VI (Oskar Skrzypek i Aleksander Zaród z kl. III b) i IX miejsce (Maksymilian Dyk i Kamil Pudło z kl. III a).

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, a laureaci – atrakcyjne nagrody.

Jarosław Zakrzewski

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545