Zabawa Karnawałowa klas 1A, 1B, 1C, 3D oraz 3E

Zabawa Karnawałowa klas 1A, 1B, 1C, 3D oraz 3E

Po ciężkiej pracy w I półroczu nauki uczniowie niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w ubiegły piątek – 12 stycznia. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. W sali balowej zaroiło się od policjantów, księżniczek, rycerzy, czarodziejów….. Były też wróżki, koty, biedronki i inne stwory. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były pociągi, kółeczka, chusta animacyjna i tańce w parach. Wybraliśmy najpiękniejsze stroje karnawałowe oraz Królową i Króla balu. Wszystkim do tańca przygrywał zespół muzyczny.

Anna Pędrak

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545