Zajęcia integracyjne z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej

Zajęcia integracyjne z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej

Otwartość na innych, empatia i  tolerancja to wartości, o których zawsze warto rozmawiać. 6 lutego odbyło się spotkanie, które było okazją do porozmawiania z osobami szczególnie potrzebującymi od otoczenia wspomnianych postaw. Zajęcia integracyjne z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej z Woli Rzędzińskiej, czyli dorosłymi osobami niepełnosprawnymi, spotkały się z ciepłym, ale i żywiołowym przyjęciem uczniów klas IV, VII i VIII c. Podczas zajęć mogliśmy podziwiać osiągnięcia uczestników WTZ, takie jak np. samodzielnie zrealizowane projekty– filmy.  Była to też okazja, by poznać podstawy języka migowego oraz zobaczyć, na czym polegają warsztaty teatralne.

Patrycja Sikorska

fot. Sylwia Szafarz-Zakrzewska

fot. Patrycja Sikorska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545