Zajęcia 7a z mistrzem szachowym

Zajęcia 7a z mistrzem szachowym

W ostatnim dniu roku szkolnego do klasy 7a został zaproszony niezwykły gość – mistrz szachowy pan Jerzy Markiewicz. Podczas zajęć z uczniami opowiadał szachowe ciekawostki, zagrał z uczniami symultaniczny pojedynek oraz rozegrał partię szachów bez patrzenia na szachownicę. Następnie uczniowie rozegrali mini turniej szachowy z nagrodami ufundowanymi przez wychowawczynię klasy. Pierwsze miejsce zajął uczeń Wiktor Stelmach, drugie zaś Patryk Tyrka. Imprezie towarzyszył słodki poczęstunek od rodziców.

Marzena Żmuda

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545