Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

21 czerwca zabrzmiał ostatni dzwonek w roku szkolnym 2023/2024.

Po Mszy Świętej w kościele Księży Misjonarzy uczniowie klas I-III oraz klas VIII spotkali się ze swoimi wychowawcami, by otrzymać świadectwa. Uczniowie klas IV-VII wraz z nauczycielami i wychowawcami zebrali się w sali gimnastycznej. Pani Dyrektor Andżelika Pach wręczyła nagrody książkowe uczniom, który uzyskali najwyższe wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, a także tym, którzy przez cały rok szkolny nie opuścili żadnego dnia nauki.

Tytuł Pierwszego Ucznia Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej w Tarnowie przyznany został Robertowi Sierpniakowi z kl. 8b. zaś Nagrodę Dyrektora Szkoły za najwyższą średnią ocen końcowych i wzorowe zachowanie otrzymał Marcel Kosałka z kl. 7a. Serdeczne gratulacje!

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!!!

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545