Zakończenie Szkoły 2023

Zakończenie Szkoły 2023

22 czerwca ósmoklasiści zakończyli naukę w Hoffmanówce. Po przekazaniu sztandaru szkoły swoim młodszym kolegom absolwenci złożyli ślubowanie.

Pani Dyrektor Andżelika Pach i wychowawcy wręczyli najlepszym absolwentom nagrody książkowe, zaś sportowcy, którzy wielokrotnie reprezentowali Szkołę dostali pamiątkowe statuetki. Podziękowania otrzymali także Rodzice, którzy angażowali się w pracę na rzecz Szkoły.

Zaszczytny tytuł Pierwszego Ucznia Szkoły przyznany został Emilii Stasiak z kl. 8b, natomiast Prymusem Tarnowa 2023 został Dawid Gniewek z kl. 8c, który nagrodę otrzymał podczas gali Miejskiego Zakończenia Roku.

W części artystycznej będącej muzyczną pocztówką obejrzeliśmy tańce zarówno wspólne jak Chocolate, czy Belgijka, towarzyski, współczesny, piosenki w wykonaniu wszystkich uczniów, jak również występ solowy jednej z naszych ósmoklasistek. Występ zakończył taniec Poloneza bogaty w wiele figur.

Po krótkiej przerwie uczniowie bawili się na pożegnalnej dyskotece.

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545