Zakończenie szkoły 2024

20 czerwca ósmoklasiści zakończyli naukę w naszej szkole. Po przekazaniu sztandaru szkoły swoim młodszym kolegom absolwenci złożyli ślubowanie.

Pani Dyrektor Andżelika Pach i wychowawcy wręczyli najlepszym absolwentom nagrody książkowe, sportowcy, którzy wielokrotnie reprezentowali Szkołę otrzymali pamiątkowe medale, zaś uczniowie szczególnie zaangażowani w wolontariat – dyplomy. Wszyscy absolwenci otrzymali także pamiątkowe przypinki.

Zaszczytny tytuł Pierwszego Ucznia Szkoły przyznany został Robertowi Sierpniakowi z kl. 8b. Robert został też Prymusem Tarnowa 2024 i w dniu dzisiejszym otrzymał wyróżnienie za swoją pracę z rąk Prezydenta Miasta, Jakuba Kwaśnego. Gratulujemy!

Pani Dyrektor wręczyła także podziękowania rodzicom, którzy działali na rzecz Szkoły w Radzie Rodziców.

Następnie obejrzeliśmy program artystyczny przygotowany przez absolwentów zakończony tradycyjnym polonezem.

Po krótkiej przerwie uczniowie bawili się na balu absolwenta.

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

finałowa piosenka