Zakończenie szkoły 2024

Zakończenie szkoły 2024

20 czerwca ósmoklasiści zakończyli naukę w naszej szkole. Po przekazaniu sztandaru szkoły swoim młodszym kolegom absolwenci złożyli ślubowanie.

Pani Dyrektor Andżelika Pach i wychowawcy wręczyli najlepszym absolwentom nagrody książkowe, sportowcy, którzy wielokrotnie reprezentowali Szkołę otrzymali pamiątkowe medale, zaś uczniowie szczególnie zaangażowani w wolontariat – dyplomy. Wszyscy absolwenci otrzymali także pamiątkowe przypinki.

Zaszczytny tytuł Pierwszego Ucznia Szkoły przyznany został Robertowi Sierpniakowi z kl. 8b. Robert został też Prymusem Tarnowa 2024 i w dniu dzisiejszym otrzymał wyróżnienie za swoją pracę z rąk Prezydenta Miasta, Jakuba Kwaśnego. Gratulujemy!

Pani Dyrektor wręczyła także podziękowania rodzicom, którzy działali na rzecz Szkoły w Radzie Rodziców.

Następnie obejrzeliśmy program artystyczny przygotowany przez absolwentów zakończony tradycyjnym polonezem.

Po krótkiej przerwie uczniowie bawili się na balu absolwenta.

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

finałowa piosenka

video: Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545