Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2022!

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2022!

W tym roku odbędzie się kolejna XXXI edycja Międzynarodowego Konkursu KANGUR i po raz kolejny uczniowie naszej szkoły będą mogli wziąć w nim udział.

Konkurs odbędzie się 17 marca 2022 roku. Uczniowie zainteresowani konkursem mogą się zgłaszać do swoich nauczycieli matematyki w terminie do 9 lutego 2022 roku. Warunkiem zapisu jest wypełniony formularz zgłoszeniowy (do pobrania) oraz wpłata 12 zł (wpisowe na konkurs).

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie https://www.kangur-mat.pl/zasady.php#regulamin

Nagrodą dla wszystkich uczestników konkursu jest „Zaplątany Kangurek” https://www.kangur-mat.pl/image/nagroda_uczestnictwa_2022-film.mp4

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Dorota Sudoł

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545