Zaproszenie na >MAŁOPOLSKĄ NOC NAUKOWCÓW 2020<

Zaproszenie na >MAŁOPOLSKĄ NOC NAUKOWCÓW 2020<

 MAŁOPOLSKĄ NOC NAUKOWCÓW 2020, w tym roku odbywać się będzie  27 listopada 2020 r.  (piątek) w formie online.

 Łatwe odpowiedzi na trudne pytania;  interesujące pokazy;  niebanalne ciekawostki;  wciągające quizy;  oraz szereg innych ekscytujących atrakcji; to naukowa mieszanka wybuchowa, którą przygotowaliśmy dla Was na 14 edycję Małopolskiej Nocy Naukowców.  Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie.  
Zapraszamy najmłodszych, nieco większych, a także tych największych. 
Widzimy się już 27 listopada!
Zobacz program w Tarnowie.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545