Zbiórka darów dla ubogich i bezdomnych

Zbiórka darów dla ubogich i bezdomnych

Przedłużono zbiórkę darów dla ubogich i bezdomnych, którą prowadzimy we współpracy z Centrum Usług Społecznych do 26 kwietnia 2024 r. (najbliższy piątek). Tablica informacyjna wraz z koszem na przyniesione dary znajduje się w wyznaczonym miejscu w szatni.

Zbieramy następujące produkty:

  • Artykuły spożywcze o przedłużonym terminie ważności: np. konserwy w puszkach (mięsne, rybne), herbata, kawa, kakao, makaron, ryż, przyprawy, cukier, mąka, ryż, kasza, czekolady.
  • Środki czystości i higieniczne: szampony, mydła, proszki do prania, balsamy do ciała, mokre chusteczki higieniczne, środki czystości.
  • Pościel (czysta, nieuszkodzona).

Dziękujemy  serdecznie wszystkim, za wszelką pomoc,  dzięki której będziemy mogli pomóc osobom w kryzysie bezdomności!

Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu – Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545