Zbiórka dla Ukrainy – jak pomóc?

Zbiórka dla Ukrainy – jak pomóc?

Szanowni Państwo!

Dołączając do akcji „Solidarni z Ukrainą” apelujemy, żeby korzystać z rzetelnych źródeł informacji dotyczących akcji!!! np. tarnow.pl

Ostatnie dni pokazały, ze mamy wielkie serca ❤️❤️❤️.

Na ten moment wstrzymano zbiórkę ubrań zarówno nowych jak i używanych.

Punkt informacji dla uchodźców z Ukrainy działa w siedzibie Tarnowskiego Centrum Informacji (Rynek 7) w dni powszednie w godz. 8.00-18.00, w soboty i niedziele w godz. 9.00-17.00.

Osoby, które chciałyby włączyć się w planowane akcje pomocowe, mogą zgłaszać się do Punktu: -osobiście do Punktu (Rynek 7, parter), -poprzez adres e-mail ukraina@it.tarnow.pl (preferowany), media@umt.tarnow.pl (alternatywny),-telefonicznie 14 688 90 94 (w dni powszednie w godz. 8.00-18.00, w soboty i niedziele w godz. 9.00-17.00).

Więcej szczegółów – tutaj.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545