Relacja ze zbiórki – Solidarni z Ukrainą

Relacja ze zbiórki – Solidarni z Ukrainą

08 marca: Kolejny raz dostarczaliśmy do punktów zbiórki dary zebrane w Szkole. Jesteśmy dumni, ze nasza społeczność tak chętnie dzieli się z potrzebującymi❤️❤️

05 marca: Droga społeczności Szkoły Podstawowej Nr1!

W pierwszym tygodniu zbiorki udowodniliście, że macie wielkie serca❤️❤️❤️. Zebraliśmy wiele potrzebnych rzeczy, dostaliśmy wiele długoterminowych propozycji wsparcia. Serdecznie DZIĘKUJEMY!!! Nadal jesteśmy potrzebni, dlatego przedłużamy wsparcie akcji „Tarnów dla Ukrainy” na terenie szkoły!!! W najbliższych dniach zbieramy:

03 marca: Szanowni Państwo!

Rzeczy zebrane w zbiórce w dn. 4 marca (w części) wesprą bezpośrednio akcję tarnowskich wolontariuszy, wśród których znajdują się rodzice naszych uczniów! Rzeczy te już w najbliższych dniach trafią do Kowla.
W Kowlu na chwile obecna nie ma walk, wolontariusze i policja rozsyłają dary do miejsc i ludzi najbardziej potrzebujących. Zabezpieczają także miejscowy oddział w Kowlu czuwający w gotowości obronnej. Kowel jest 67 km od polskiej granicy.

02 marca: Pierwszy transport już zawieziony! Posegregowane, policzone rzeczy od społeczności Naszej Szkoły trafiły już do punktu zbiórki: pampersy, chusteczki nawilżone, słoiczki dla dzieci, kaszki dla dzieci, musy, konserwy, kawy, herbaty, makarony, kasze, woda, szampony, ręczniki, koce, mydła, i wiele, wiele więcej. ❤️❤️❤️ Serdecznie dziękujemy!!!

Zbieramy dalej, na ten moment brakuje leków przeciwgorączkowych, przeciwbólowych.

Dla tych, którzy chcą pomóc bezpośrednio w punkcie- nastąpiła zmiana miejsca tarnowskiej zbiórki!!! Nasze dary od dziś będą trafiać do Hali Widowiskowo-Sportowej Pałacu Młodzieży przy ul. Gumniskiej 28.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545