Zebrania dla Rodziców uczniów klas I

Zebrania dla Rodziców uczniów klas I

Szanowni Państwo!

Przypominamy, że zebrania dla Rodziców uczniów klas pierwszych odbędą się w dn. 2 września 2020 r. o godz. 17:00:

  • klasa I a – sala A 22
  • klasa I b – sala A 21
  • klasa I c – sala A 19.

W związku z sytuacją pandemii, z zaleceniami i wytycznymi MEN, Ministerstwa Zdrowia oraz GiS prosimy, aby na zebranie związane z nowym rokiem szkolnym przybył tylko 1 rodzic lub opiekun dziecka – nowego ucznia naszej szkoły.

Prosimy o nieprzyprowadzanie dzieci na zebranie. Przed wejściem do szkoły należy przestrzegać wszelkich środków ostrożności tj. konieczność posiadania maseczek oraz zachowanie odległości co najmniej 1,5 m. W sali, w której odbywać się będzie zebranie należy mieć zasłonięte usta i nos. Bezwzględnie przy każdym wejściu do szkoły, każda osoba ma obowiązek dezynfekcji rąk.

Dyrekcja Szkoły

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545