Żegnamy Królową Elżbietę II

Żegnamy Królową Elżbietę II

Wszyscy bardzo przeżywamy śmierć Królowej Elżbiety II i chcemy na swój sposób pożegnać się z Nią i uczcić Jej pamięć.

Pani B. Karpała przygotowała z uczniami w sali B8 piękną wystawę pamiątek związanych z Królową Elżbietą II i Rodziną Królewską. Wszyscy uczniowie i nauczyciele mogą oglądać wyjątkowe eksponaty do końca września.

Uczniowie klasy IV B z wychowawcą p. J. Kloc dokonali wspólnie wpisu do Księgi Kondolencyjnej na stronie rodziny Królewskiej i przygotowali w swojej klasie tablicę upamiętniającą Królową. Uczniowie wzięli także udział w konkursie plastycznym „Portret Królowej”. To dla nas wszystkich smutny czas, będziemy tęsknić, a Królowa Elżbieta II na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Joanna Kloc

fot. Beata Karpała i Joanna Kloc

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545