Zielona Szkoła w Karpaczu

Zielona Szkoła w Karpaczu

W dniach 8-13 maja uczniowie klas V a i V b wraz z wychowawcami uczestniczyli w zielonej szkole w Karpaczu. W czasie pobytu zwiedzili zoo i Afrykarium we Wrocławiu, spacerowali po wrocławskiej Starówce poszukując krasnali, zwiedzili Park Miniatur w Kowarach, spacerowali po Karpaczu, odwiedzając urokliwe zakątki takie jak Świątynia Wang i wodospad, zdobyli najwyższy szczyt Gór Stołowych – Szczeliniec Wielki (919 m n.p.m.), mieli też okazję odwiedzić Kaplicę Czaszek i park w Kudowej Zdroju. W drodze powrotnej wstąpili do kopalni złota w Złotym Stoku. Czas między wycieczkami spędzali również aktywnie podczas gier i zabaw na miejscowym „Orliku” i dyskoteki.

Jarosław Zakrzewski

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545