Zielona szkoła we Władysławowie

Zielona szkoła we Władysławowie

W dniach 19-25 maja b.r. uczniowie klas VI a i VI b wraz z p. J. Budzik, A. Pach, B. Wyrobą i J. Zakrzewskim byli na zielonej szkole we Władysławowie. Uczestnicy wycieczki mieli możliwość pogłębić swoją wiedzę z zakresu geografii, historii i przyrody, zapoznać się z elementami lokalnej kultury oraz skorzystać z kąpieli (nie tylko słonecznych).

Program wyjazdu obejmował zwiedzanie Władysławowa, wycieczkę na Hel (zwiedzanie fokarium, latarni morskiej i portu), Rozewie (zwiedzanie latarni morskiej i spacer kamienistym brzegiem morza), do Gdańska (zwiedzanie Starego Miasta, rejs statkiem na Westerplatte), Sopotu (spacer po molo) i Torunia (zwiedzanie Starówki, udział w warsztatach pieczenia pierników). Popołudniami uczniowie aktywnie spędzali czas na świeżym powietrzu, grając w piłkę nożną i siatkówkę czy spacerując po plaży. Zadowoleni i opaleni powrócili do Tarnowa.

Jarosław Zakrzewski

fot. Jarosław Zakrzewski

 

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545