Zimowa wycieczka klas VII do Zakopanego

Zimowa wycieczka klas VII do Zakopanego

W dniach 13-14 grudnia b.r. uczniowie klas VII wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Zakopanego.

Pierwszego dnia zwiedzili skansen wsi orawskiej w Zubrzycy Górnej, gdzie mieli okazję zapoznać się z dziejami, architekturą, kulturą materialną, społeczną i duchową regionu. W drodze do Gliczarowa zatrzymali się w Sanktuarium Maryjnym w Ludźmierzu, aby pospacerować po Ogrodzie Różańcowym. Wieczorem czekała na nich największa atrakcja – kulig i ognisko.

Kolejnego dnia odwiedzili Muzeum Tatrzańskie, wjechali kolejką na Gubałówkę i pospacerowali po Krupówkach. Zimowa aura pozwalała poczuć atmosferę zbliżających się Świąt. W doskonałych humorach powrócili do Tarnowa.

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

 

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545