Zwiedziliśmy wystawę „Kocham Tarnów”

Zwiedziliśmy wystawę „Kocham Tarnów”

11 stycznia uczniowie klasy I b wraz z wychowawcą Renatą Urjasz odwiedzili Tarnowskie Centrum Kultury w celu zapoznania się z wystawą „Kocham Tarnów”.  Na kilkudziesięciu planszach zobaczyliśmy zdjęcia przenikającego się starego i nowego Tarnowa. Te niezwykłe kompozycje artystyczne łączą czas przeszły z teraźniejszym i pokazują, jak wiele i jak niewiele jednocześnie zmieniło się w tym mieście. Mieliśmy także okazję obejrzeć trzy filmy dokumentalne prezentujące nasze miasto w czasach międzywojennych, w latach 50. oraz 80.
Na zakończenie sprawdziliśmy swoja wiedzę o Tarnowie poprzez interaktywne gry i quizy.
Wycieczka ta pogłębiła nasza wiedzę o mieście i jego mieszkańcach, tych dawnych i
współczesnych.

Foto: Oliwia Rabiasz

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545