Zwierzęta też chcą przetrwać zimę

Zwierzęta też chcą przetrwać zimę

W dniu 12 grudnia br. uczniowie klasy 4a wraz z wychowawcą p. Anną Kopeć oraz wolontariusze w składzie: Kinga Wenc, Natasza Płaneta, Julia Reising, Sylwia Furmanek, Dominika Klimek, Katarzyna Ukleja, Julia Górska, Wiktoria Osmańska, Nikola Skórka, Zuzanna Staśko, Emma Franas i Aleksandra Martyna wraz z opiekunem Szkolnego Wolontariatu p. Magdaleną Szpunar wzięli udział w prelekcji przygotowanej przez koordynatora Stowarzyszenia KOCISKA I PSISKA z Powiśla Dąbrowskiego p. Teresę Warecką. Na spotkaniu obecny był również pan Wicedyrektor Krzysztof Molczyk.

Wydarzenie było okazją nie tylko do poznania działalności Stowarzyszenia, ale również do zaprzyjaźnienia się z niektórymi z jego podopiecznych – szczeniaczkiem Kazarą i koteczką Anią.

Na koniec, na ręce pani koordynator została przekazana karma dla zwierząt w ilości:

  • karma dla kotów: 11 kg 200 g
  • karma dla psów: 22 kg 720 g

Łącznie: 33 kg 920 g.

Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy

Wolontariuszom ze Szkolnego Koła Wolontariatu oraz wszystkim Darczyńcom z SP 1.                      

Opiekunowie grupy: Anna Kopeć, Magdalena Szpunar

fot. Anna Kopeć i Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545