Zwycięstwo naszej drużyny debatanckiej

Zwycięstwo naszej drużyny debatanckiej

W piątek 5. stycznia nasza drużyna debatancka biorąca udział w rozgrywkach Tarnowskiej Ligi Debatanckiej Junior zmierzyła się z rywalami ze Szkoły Podstawowej nr 14 i odniosła zasłużone zwycięstwo. Debata oxfordzka toczyła się w oparciu o tezę: „Wiedza wyniesiona ze szkoły nie przyda się w życiu”. Nasi uczniowie wylosowali rolę opozycji, czyli mieli za zadanie wykazać, że teza jest błędna. W kolejności wystąpili:

  • 1. mówca – Matylda Bis
  • 2. mówca – Aleksandra Kowalska
  • 1. doradca – Magdalena Kuboń
  • 2. doradca – Tomasz Wantuch
  • 3. mówca – Barbara Kossoń
  • 4. mówca – Jakub Laskowski.

Tytuł najlepszego mówcy debaty zdobyła Basia Kossoń.

Wysoki poziom debaty i towarzyszące jej emocje na długo pozostaną w pamięci uczestników i widzów. Gratulujemy naszym uczniom zwycięstwa, które było rezultatem ciężkiej pracy i ogromnego zaangażowania.

Adam Wojerz

fot. Renata Brzezińska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545