Zwycięstwo w Konkursu: Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

Zwycięstwo w Konkursu: Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

Zwycięstwem naszych uczniów zakończył się etap powiatowy konkursu: Bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Trójka naszych reprezentantów: Wiktor Kilian, Kinga Kwiek z klasy Ia oraz Michał Szatko z klasy Ib nie dali żadnych szans rywalom. Konkurs składach się z trzech części: testu wiedzy, krzyżówek drogowych oraz jazdy sprawnościowej na rowerze. Dodatkowo Wiktor Kilian okazał się indywidualnie najlepszym uczestnikiem Turnieju. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy tym razem w etapie wojewódzkim konkursu!

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545