Życzenia dla nauczycieli i uczniów

Życzenia dla nauczycieli i uczniów

Z okazji tegorocznych Ferii Zimowych otrzymaliśmy życzenia od współpracującej ze szkołą na polu WOLONTARIATU Fundacji Promień Nadziei:

Z okazji ferii zimowych, w imieniu swoim oraz Fundacji życzę Wam, drodzy Nauczyciele i Uczniowie bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten wspaniały czas umożliwi Wam pełne korzystanie z uroków zimy, dostarczy niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się swobodą, przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi, nabierzcie sił i motywacji do dalszej pracy i nauki w nowym już semestrze.

Wszystkim życzę bezpiecznych, pięknych i niezapomnianych ferii.;))))

FUNDACJA PROMIEŃ NADZIEI

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545