Konkurs „Fotografuj z Jedynką” rozstrzygnięty

Zakończyła się pierwsza edycja międzyszkolnego konkursu Fotografuj z Jedynką – „ Wiosna w obiektywie” organizowanego przez nauczycieli świetlicy w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Otrzymaliśmy mnóstwo pięknych i ciekawych zdjęć. Fotografie  przedstawiały piękną, budzącą się po zimie przyrodę w wiosennej scenerii. Bardzo dziękujemy nauczycielom – członkom jury za zaangażowanie oraz obiektywne oceny.

Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży w dwóch kategoriach wiekowych: uczniów klas 1-3 oraz uczniów klas 4-8. Po burzliwych dyskusjach jury wyłoniło zwycięzców:

W kategorii  klas  1-3:

I miejsce – Igor Kras „Bazie” – SP 1

Maja Szafarz „Pszczółka” – SP 1

II miejsce – Antoni Andrzejowski „Wiosna w ogrodzie”- SP 1

III miejsce – Milena Białek – SP nr 1 im. Heleny Marusarz w Woli Rzędzińskiej

Hanna Tyburska „Biebrzański Park Narodowy” – Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Tarnowie

W kategorii klas 4-8:

I miejsce – Julia Bojdo „Lasy Wierzchosławickie”- SP 18

II miejsce – Julia Mazurkiewicz „Wiosna w górach”- NSP im. Polskiej Marynarki Handlowej

III miejsce – Julia Petecka „ Lasek Lipie” – SP 18

Marcel Kosałka  „Smakowanie – rozmyślanie – zapylanie”– SP 1