Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tarnowie

Sekretariat:
/poniedziałek – piątek: 7.00 – 15.00/

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tarnowie

Ósmoklasisto jeśli chcesz w przyszłości znaleźć dobrze płatną pracę, cieszyć się faktem docenienia przez pracodawców, wybierz zawód z naszej oferty kształcenia.
Jesteśmy przekonani, że jest to ścieżka Twojej kariery zawodowej – ścieżka prowadząca do sukcesu.
Dlaczego? Powiemy wprost: na rynku pracy nie ma specjalistów, brakuje wykwalifikowanej kadry. Brakuje Ciebie – Ucznia, który wybierze świadomie kierunek kształcenia, który otrzyma wszelką pomoc w realizacji marzenia o skończeniu szkoły i będzie się kształcił w nowoczesnym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tarnowie.
Czekamy zatem na Ciebie.
Rekrutacja 2021/2022