Czar Par 2024

Czar Par 2024

W dniu 5 kwietnia rozegrany został finał matematyczno-humanistycznego Czaru Par, konkursu, który od 20 lat organizowany jest przez naszą szkołę. Do rywalizacji stanęło 10 par uczniów klas trzecich z tarnowskich szkół, którzy oprócz wiedzy musieli wykazać się umiejętnością logicznego myślenia i współpracy przy wykonywaniu zadań konkursowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, a laureaci – atrakcyjne nagrody.

Wyniki konkursu:

  • I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 10
  • II miejsce – Aleksandra Szczerba i Kamil Kloc – Szkoła Podstawowa nr 1
  • III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 18.

Gratulujemy!!!

Agnieszka Świątek i Jarosław Zakrzewski

fot. Zoriana Ferdyniak-Wielgus i Jarosław Zakrzewski

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545