Klasa 8a w Błoniu

Klasa 8a w Błoniu

W dzisiejszym przepięknym dniu (18 października) odbył się rajd klasy 8a do Błonia połączony z ogniskiem, przejażdżkami bryczką i oglądaniem zwierząt z przykościelnego gospodarstwa rolnego. Odwiedziliśmy również miejsce pamięci w Lesie Buczyna.

Serdecznie dziękujemy państwu Stelmach, państwu Jargas oraz proboszczowi parafii w Błoniu, księdzu Piotrowi Barczykowi za zorganizowanie nam wspaniałego poczęstunku i przygotowanie wielu atrakcji. Szczególne podziękowania dla naszego dzisiejszego pomysłowego przewodnika Wiktora Stelmacha!

Marzena Żmuda

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545