Klasa I a w Jastrzębi

Dzień 16 czerwca uczniowie klasy I a wraz z wychowawcą i p. Anną Janus spędzili w gospodarstwie agro-edukacyjnym „U Dajany” w Jastrzębi.

Uczniowie wzięli udział w warsztatach pieczenia chleba, wyrabiali ciasto na rogaliki, które potem zjedli z apetytem. Następnie udali się na wycieczkę do lasu, gdzie szukali żeremi bobrów. Po powrocie z lasu czekała na nich grillowana kiełbasa i wiejski chleb. Nie zabrakło czasu na wspólną zabawę, oglądanie zwierząt gospodarskich i wypoczynek na łonie natury.

Wycieczka szybko minęła, dopisała zarówno pogoda, jak i humory.

fot. Joanna Zeliaś