Kolejne rozmowy z amerykańskimi rówieśnikami na skype

Kolejne rozmowy z amerykańskimi rówieśnikami na skype

W dniu 16 maja 2017 r. uczniowie klasy 1 ag i 1 bg po swoich lekcjach po raz kolejny spotkali się z młodzieżą Spinning Hills Middle School w Ohio na Skypie. Uczniowie ci w ciągu bieżącego roku szkolnego pisali do siebie listy. Spotkanie na żywo jest bardzo miłym doświadczeniem, choć jak przyznają nasi uczniowie, trzeba pokonać stres związany z wypowiadaniem się w obcym języku. Rozmowy dotyczyły głównie planów wakacyjnych, gdyż nasi amerykańscy koledzy swoje wakacje zaczynają już w przyszłym tygodniu, ale również zainteresowań, sposobów spędzania wolnego czasu, sportu i muzyki. W spotkaniu wziął także udział Dyrektor tamtejszej szkoły, dziękując p. Sylwii Szafarz-Zakrzewskiej za umożliwienie uczniom wzajemnych kontaktów i licząc na dalszą współpracę. Zobacz zdjęcia.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545