Konkurs plastyczny pt. „Nowoczesne warsztaty rzemieślnicze” rozstrzygnięty!

Miło nam powiadomić że Konkurs plastyczny pt. „Nowoczesne warsztaty rzemieślnicze” został rozstrzygnięty! Celem konkursu była popularyzacja tradycyjnego rzemiosła.

Po długich naradach jury konkursowe wybrało po trzy zwycięskie prace oraz wyróżnienia w każdej kategorii wiekowej. Dla przypomnienia prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych – pierwsza dla przedszkoli, a druga dla szkół podstawowych.

W kategorii szkół podstawowych laureatami konkursu zostali uczniowie naszej Szkoły:

• I miejsce – uczennica klasy II c Julia Smęda,
  • II miejsce – uczeń klasy II c Franciszek Szmigielski.

Wszyscy pozostali uczniowie z klas II a ,II c, VI b, VII b oraz VIII b biorący udział w konkursie, otrzymali piękne Dyplomy.

Rozdanie nagród odbyło się w siedzibie Izby Rzemieślniczej w Tarnowie w dniu 8.12.2023 r . Wyniki konkursu na stronie organizatora – tutaj.

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy talentu, pasji oraz wyobraźni.

Magdalena Szpunar