Konkurs pt.”Pytanie tygodnia”

Konkurs pt.”Pytanie tygodnia”

Drodzy czytelnicy, zapraszamy Was do konkursu pt.”Pytanie tygodnia”, który polegać będzie na zadaniu przez nas pytania (w każdym tygodniu jedno pytanie). Osoby, które będą znały odpowiedź  prześlą ją na adres: biblioteka331@op.pl . Pierwsza poprawna nadesłana odpowiedź wygrywa. Zwycięzca otrzyma po powrocie do szkoły słodyczową nagrodę. Zapraszamy do zabawy.


Nauczyciele bibliotekarze

PYTANIE TYGODNIA:

Podaj tytuł książki i imię głównego bohatera (zwierzę), który poświęca życie, by uratować człowieka.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do poniedziałku (1 czerwca 2020 r.).

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545