Kurs w Barcelonie

Kurs w Barcelonie

Podczas pięciodniowego kursu pt. „Narzędzia edukacji cyfrowej dla nauczycieli” w dniach 4-8 kwietnia 2022 r. w Barcelonie, w którym udział wzięły Panie: Magdalena Kossoń, Dorota Sudoł i Marzena Żmuda, zostały zaprezentowane narzędzia internetowe mające wartość edukacyjną i uatrakcyjniające zajęcia szkolne.

Od strony teoretycznej i praktycznej zapoznaliśmy się z aplikacjami: Answer Garden, Coogle, Mind Mapping, Padlet, Nearpod, Toontastic, Kahoot. Nasz największy entuzjazm wzbudziła aplikacja Plickers, która pozwala na sprawne sprawdzenie wiedzy uczniów przy pomocy skanowanych prze nauczyciela obrazków z kodem.

W ramach edukacji kulturowej zwiedziłyśmy najpiękniejsze zabytki Barcelony tj. kościół Sagrada Familia, kamienice Casa Milà, Casa Batlló, Park Güell.

Marzena Żmuda

fot. Dorota Sudoł, Magdalena Kossoń i Marzena Żmuda

Skip to content