Lekcje biblioteczne

Korzystając z oferty lekcji bibliotecznych Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Juliusza Słowackiego w Tarnowie uczniowie klas 4-7 biorą udział w zajęciach z książką w tle.

Czwartoklasiści poznają dzieje książki i pisma; piątoklasiści dowiedzą się o złych książkach, czyli czego nie wolno było czytać; dla uczniów klas szóstych będą zajęcia pod hasłem „Detektyw na tropie przygody – przegląd literatury detektywistycznej”; zaś uczniowie klas siódmych dowiedzą się o wpływie czytania na rozwój psychofizyczny młodzieży.

W dn. 27 września w takich zajęciach uczestniczyli uczniowie klasy IV d.