Matka Ziemia – kreatywna praca plastyczna

Matka Ziemia – kreatywna praca plastyczna

Witamy Wszystkich Uczniów !!!

Dzisiaj chcielibyśmy Wam zaprezentować  wykonanie pracy plastycznej związanej  z Dniem Ziemi. Będzie to praca pt.”Matka Ziemia”.

”Matka Ziemia” to piękna praca plastyczna, którą możecie wykonać z okazji Dnia Ziemi, ale nie tylko. Ta praca  jest bardzo efektowna, a jej wykonanie wcale nie jest trudne. Możecie przyklejać elementy wcześniej wycięte przez rodzica, jak również wykonać ją samodzielnie.

Do wykonania tej pracy plastycznej potrzebujesz: blok A4 z kolorowymi kartkami ( niebieska/fioletowa na tło, kremowa, przynajmniej dwa odcienie zielonego i wybrane kolory na kwiaty), zeszyt papierów kolorowych (niebieska kartka) , klej, nożyczki, ołówek, czarny pisak, talerz deserowy, opcjonalnie kredki i blok dekoracyjny z motywem kwiatów.
Link do wykonania pracy wraz z dokładną instrukcją znajdziesz tutaj.

Wykonane prace możecie przesyłać na adres mailowy: swietlica1-tarnow@wp.pl

Oto zdjęcie wykonanej pracy:

Przy wykonywaniu swoich prac możecie śpiewać piosenki o Dniu Ziemi, które Wam zaprezentowaliśmy na poprzednich zajęciach oraz posłuchać nowych piosenek o Dniu Ziemi:

  • ”Święto Ziemi”
  • „Nasza Planeta”

Życzymy Wam udanej zabawy i pozdrawiamy ciepło. 

Wychowawcy świetlicy

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545