Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego IYE

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego IYE

Dn. 7 maja b.r. 24 uczniów z klas VII i VIII wzięło udział w I etapie XVIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego „Improve Your English”.

Test, który pisali uczniowie obejmował ćwiczenia leksykalno-gramatyczne typu: test luk, tłumaczenie fragmentów zdań, test wyboru, słowotwórstwo, parafraz oraz, czytanie ze zrozumieniem na poziomie intermediate (B1) i upper-intermediate (B2).

Do II etapu konkursu zakwalifikowało się 5 uczniów naszej szkoły: Julia Bednarz z kl. 7b, Karolina Bulzak z kl. 7d, Patryk Grochowiec z kl. 7ac, Tomasz Kajmowicz z kl. 8b oraz Monika Sierpniak z kl. 8c. Finałowy etap konkursu odbędzie się dn. 9 czerwca 2021 r w III LO w Tarnowie i obejmować będzie test wiedzy o Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych oraz znajomości wyznaczonych lektur.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545