Nagroda dla Aleksandry Kajpust!

Nagroda dla Aleksandry Kajpust!

Uczennica klasy III b-g Aleksandra Kajpust została laureatką Tarnowskiego Konkurs Maryjnego organizowanego przez Zespół Szkół Katolickich w Tarnowie pod honorowym patronatem JE bp. Andrzeja Jeża. Adresatem konkursu były przedszkola, szkoły i placówki i instytucje edukacyjne 4 dekanatów Tarnowa. Dzieci i młodzież wzięli udział w 2 konkursach plastycznych i 2 konkursach literackich, na które przysłano 208 prac plastycznych i 43 prace literackie.

Ola zdobyła pierwsze miejsce w kategorii prac literackich dla klas II-III gimnazjum: Kartka z pamiętnika Maryi (jeden dzień z Jej życia).

Wręczenie nagród odbyło się dnia 31 stycznia 2018 r. w Sali Lustrzanej podczas uroczystego Koncertu Laureatów. Gratulujemy!

Renata Urjasz

Skip to content