Podsumowanie udziału w ogólnopolskim projekcie BohaterON 2023

Podsumowanie udziału w ogólnopolskim projekcie BohaterON 2023

Przez cały miesiąc październik bieżącego roku uczniowie naszej szkoły brali udział w lekcjach poświęconych powstaniu warszawskiemu w ramach ogólnopolskiego projektu BohaterON.
Na korytarzu szkolnym drugiego piętra w budynku B pojawiła się dekoracja tematyczna przypominająca o tym wydarzeniu przygotowana przez szkolnego koordynatora projektu p. Dorotę Sadko.

Na zakończenie projektu chętni uczniowie, miłośnicy historii i plastyki z klas 4-8, wykonali makiety, na których przedstawili swoje wyobrażenia o walkach i wyglądzie warszawskich ulic podczas powstania. Wystawa prac 3D bardzo podobała się wszystkim, którzy mieli okazję ją oglądać. Makiety wzięły udział w szkolnym konkursie historyczno-plastycznym, który został rozstrzygnięty 22 listopada 2023r.

Nagrodzeni zostali uczniowie:

  • I miejsce- Karol Sadko, kl.6a
  • II miejsce– Amelia Ściuk, kl.6a
  • III miejsce (za wspólnie wykonaną pracę) – Iga Maniak i Natasza Lesiak, kl.6c

Osoby wyróżnione w konkursie to:

  • Marcel Kosałka, kl. 7a,
  • Julia Grochowski, kl. 4c
  • Izabela Samek i Zuzanna Grochowski z kl. 6a.

W sumie jury oceniło 13 przepięknych, wykonanych różną techniką prac. Wszystkim serdecznie gratulujemy i wierzymy, że w przyszłym roku nasi uczniowie równie chętnie wezmą udział w projekcie BohaterON.

Dorota Sadko

video: Renata Brzezińska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545