PODSUMOWANIE ZBIÓKI DARÓW NA VII DZIEŃ UBOGICH

PODSUMOWANIE ZBIÓKI DARÓW NA VII DZIEŃ UBOGICH

W dniach od 17 do 28 listopada 2023 r. trwała zbiórka darów dla ubogich. Dziękujemy serdecznie wszystkim darczyńcom, którzy włączyli się w tę szlachetna inicjatywę. Zebraliśmy produkty żywnościowe tj.: MAKARONY, MĄKĘ, KASZE, RYŻE, CUKIER, KONSERWY, HERBATY, KAWY I OLEJE. Dary zostaną przekazane dla osób ubogich do kuchni w parafii pw. Świętej Rodziny aktywnie wspierającej m.in. osoby w kryzysie bezdomności.

W liczeniu i segregowaniu darów aktywnie pomagali wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu z klas 8a oraz  8b.

Opracowanie: Opiekun SKW w SP1- Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545